Думаєте, ми про Патрушева? Зовсім ні! Шило на мило!

Колишній Ватажок «ДНР», який перебуває в СІЗО, Ігор Гіркін вирішив висунути свою кандидатуру на вибори президента, Путін іде? І так, і ні — адже все не так просто.

Про те, що Гіркін йде на вибори, стало відомо на з’їзді руху на його підтримку 18 листопада. Лист Гіркіна із СІЗО зачитав співголову руху на його підтримку Олег Нельзін. У неділю в блозі Стрєлкова з’явився пост, який підтверджує його рішення брати участь у виборах. У пості він попросив соратників готувати його президентську кампанію.

«Моє висування може порушити їхні плани щодо проведення бутафорських виборів з єдиним уже заздалегідь відомим переможцем», — написав Гіркін. Він зазначив, що навіть у разі, якщо його не зареєструють, медіакампанія навколо його висування допоможе згуртуванню «патріотичних сил суспільства».

Однак експерти думають дещо інакше.

«Все, що відбувалося зі Стрєлковим досі, не дозволяє припустити, що він має якусь критично значну кількість прихильників, здатних діяти всупереч кремлівським установкам», – каже політолог Аббас Галлямов.
Висунення Стрєлкова допоможе підтримувати інтерес до передвиборчої кампанії та створювати інтригу там, де її немає, вважає політолог Іван Преображенський.

На його думку, об’єднати ультраправі сили навколо себе йому в жодному разі не вдасться. Якщо є хоча б мінімальний шанс, що він завадить спектаклю з перепризначення Путіна, його просто не зареєструють, резюмує експерт.

Зауважимо, ще одним наступником Путіна може бути секретар Ради безпеки Росії Ніколай Патрушев Натомість його син Дмітрій Патрушев також має чималі амбіції. Він, до речі, випускник академії ФСБ та офіцер ФСБ.

Але, звісно, сам Владімір Путін собі наступника не готує, тож такі питання можуть вирішувати за лаштунками.