Скандальний народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива вчергове зняв провокаційний ролик зі зброєю в руках, на якому він розстрілює портрети представників українського руху спротиву, зокрема портрет Степана Бандери. Відеоролик парламентар опублікував у своєму Facebook.

Кива “привітав” Київ з Днем визволення від нацистських окупантів. Відеозвернення Ілля Кива записав на території тиру.

“Ми, члени організації антифашистського руху “Патріоти — За життя”, вирішили почати відзначати свято, розстрілюючи нацистів, як колись їх розстрілювали наші діди та прадіди”, — заявив Ілля Кива і почав розстрілювати портрети Степана Бандери та Адольфа Гітлера.

У другій частині відеоролика нардеп від фракції “Опозиційна платформа — За життя” відніс квіти до пам’ятника генералу Радянської армії Миколі Ватутіну.

“Вічна пам’ять героєві, який віддав життя за визволення нашої столиці, нашого Києва, нашої української землі. Слава солдату Червоної армії”, — додав Ілля Кива у новому відео.

Нагадаємо, що це не перше відео за участю Іллі Киви, яке викликало резонанс в українському суспільстві. 7 жовтня нардеп від ОПЗЖ опублікував відеозвернення, в якому привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження. Ілля Кива у відео побажав главі країни-агресора “божого благословення та здоров’я” і назвав Путіна лідером “дружнього нам народу”.

Після публікації відеозвернення до Володимира Путіна ГБР розпочало розслідування щодо Іллі Киви за статтею “державна зрада”.