Міністр оборони України Олексій Резніков поспілкувався з міністром оборони Сінгапуру доктором Нг Енг Хеном, Державним секретарем Великобританії з питань оборони Беном Воллесом та міністром оборони США Ллойдом Дж. Остіном III.

Про це Олексій Резніков написав у Твіттері.

«Після круглого столу міністрів оборони, які беруть участь у діалозі Шангрі-Ла IISS, я поспілкувався з міністром оборони Сінгапуру доктором Нг Енг Хеном і моїми хорошими друзями та колегами Державним секретарем Великобританії з питань оборони Беном Воллесом та міністром оборони США Ллойдом Дж. Остіном III, про найактуальніші питання: як припинити триваючу війну росії проти України, відновити справедливість і побудувати безпечніший світ», — йдеться у повідомленні.

Також Міністр оборони України Олексій Резніков у Сингапурі зустрівся з очільником Мінобоорони Німеччини Борисом Пісторіусом.

“Чудово поспілкувався з моїм німецьким колегою Борисом Пісторіусом. Ми обговорили ситуацію на полі бою та наші подальші кроки у військовій співпраці. Вдячний за участь Німеччини в танковій коаліції – “леопардам” подобається наш український клімат. Дякуємо німецькому уряду та народу за непохитну підтримку”, – написав Резніков.