Коли Сили оборони України приберуть Маріуполь Донецької області з логістичного ланцюжка російських окупаційних військ, цінність міста з погляду Росії буде втрачено. Про це сьогодні, 10 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Збройні сили РФ перетворюють окуповане місто Маріуполь на військово-логістичну базу. Російські війська завозять у місто бетонні споруди, які самі називають “зубами дракона”. Росіяни готуються оборонятися.

Однак, на думку Бойченка, такі бетонні споруди трикутної форми не зупинять наступ Збройних сил України. А щойно вони просунуться вперед до Мелітополя та Бердянська, а це буде найближчим часом, то війська Російської Федерації просто вийдуть із Маріуполя.

“Думаю, навіть битви за Маріуполь не буде, бо в цьому не буде сенсу. Маріуполь сьогодні — це логістичний ланцюжок, що забезпечує південний фронт Росії. Як тільки цей логістичний ланцюжок буде відрізаний, цінність Маріуполя з точки зору РФ буде втрачено, і вони тікатимуть з міста”, — підкреслив Вадим Бойченко.