njemcov

Санкції Заходу проти Росії могли стати для російської влади мотивом вбивства опозиційного політика Бориса Нємцова.

Таку думку в ефірі "Радіо Свобода" висловив російський опозиціонер Володимир Мілов, передає Корупція.інфо

«Вони не розраховували, що санкції так сильно вдарять по наших великих банках, великих компаніях, у цілому по нашій можливості позичати гроші за кордоном. Тож те, що вони дуже злі на ці санкції і вважають Нємцова винним у цьому, було зрозуміло дещо раніше. Тож мені здається, що це дуже вірогідний мотив з боку влади, особливо на тлі заяв про можливість нових раундів санкцій, які упродовж останнього часу робили багато західних лідерів», – наголосив Мілов.

За його словами, "Путін і його оточення, грубо кажучи, попали на дуже серйозні «бабки» через санкції". "За моєю інформацією, вони давно вважали Нємцова персонально винним у тому, що санкції були запроваджені саме у такому жорсткому форматі", – зауважив Мілов.

Нємцова могли вбити через санкції – російський опозиціонер

Російські ЗМІ повідомили, що Дадаєв зізнався, що скоїв злочин з релігійних міркувань – нібито  через негативні висловлювання політика на адресу мусульман. Ця інформація відповідає одній із трьох версій злочину, про які заявляло слідство з перших днів після вбивства – «ісламсько-екстремістський слід».

Нємцова могли вбити через санкції – російський опозиціонер

Бориса Нємцова вбили на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви пізно увечері 27 лютого.