Україна не може піти на домовленості з росією. Запропонований план враховує те, як розвивається війна, та складається з конкретних елементів.

Про це розповів 24 каналу радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. За його словами, сьогодні Україна має підтримку багатьох країн і цим варто скористатися.

Подоляк зазначив, що в Україні йде конкретна контроперація проти окупанта. Запропонований ним план має 5 пунктів, серед яких – звільнення територій, знищення російської репутації, санкції, відкидання армії рф за територію України.

Це конкретні елементи плану, виходячи з того, як сьогодні розвивається війна,
– пояснив Подоляк.

Він наголосив, що Україна не може домовитись з агресором та закінчити Мінськ-3. Якщо зараз не завершити війну остаточно – вона відкладеться і через рік повториться те саме.

“Сьогодні маємо унікальну ситуацію”

Подоляк наголосив, що нині багато країн, зокрема, Польща, Британія, Литва й навіть Франція з Німеччиною, стоять поруч із Україною та підтримують нас.

Сьогодні маємо унікальну ситуацію. Весь світ у шоці від обсягу й інтенсивності війни. “Особливо – Європа. Тому вони сьогодні внутрішньо абсолютно налаштовані та те, щоб нам допомагати,
– заявив він.

За словами Подоляка, ці країни бачать обсяг війни та емоційно переживають усе. Це дає нам надію, що ми отримаємо зброю, гроші, загалом будь-яку допомогу.

Якщо ж така війна, пояснив він, буде через рік, то у світу буде певне розчарування і ми не можемо розраховувати вже на подібну допомогу.

Тому, якщо вже ми сьогодні маємо таку інтенсивність бойових дій, то давайте, незалежно ні від чого, йдемо до правильного фіналу цієї війни. А він тільки один – жодного, підкреслюю, російського анклаву не може існувати на території України,
– наголосив Подоляк.

Адже, додав він, анклави – це кримінальні осередки, з яких постійно йтиме загроза нашій державності. Тому сьогодні потрібно поставити крапку на цьому.

За словами радника, коли в України будуть системи протиракетної оборони, то побачимо геть іншу ситуацію. Кожен такий крок дає оновлення терміну війни.

“Нам треба йти до кінця, бо домовлятися не можна. Я розумію, що є певна втома, є бажання закінчити все сьогодні, але ми не можемо, бо треба виграти. Це надвелике емоційне навантаження на нашу країну. Ми довго говорили, що сильні й вистоїмо. Доводимо, що можемо бути великою в історичному сенсі нацією. Не просто самі про себе це говоритимемо, а про нас це говоритиме історія”, – сказав Подоляк.

Додамо, росія веде проти України криваву та смертоносну війну уже 9 років, яка із 24 лютого стала повномасштабною. Українці, попри все, залишаються людьми. А проти нас воюють не люди, росіяни – це викривлення у людській цивілізації.

Про це 24 каналу розповів радник голови ОП Михайло Подоляк. Він також зазначив, що нам про це доводиться постійно говорити та повторювати, аби люди не помилялися, коли дають оцінку тому, що відбувається в Україні.

“росія керується трохи іншими принципами, вони не є у нашій із вами системі координат. Пояснити їм, що не можна бити крилатими ракетами по мирному місту – неможливо. Навпаки, у їх очах кривава пелена і вони хочуть ще більше ракет”, – зазначає радник глави ОП.

росіяни насолоджуються смертями, які вони бачать у прямому ефірі і вони дуже викладаються в це емоційно та грошима,
– переконаний Подоляк.

На думку Михайла Подоляка, пройде ще кілька тижнів-місяців і тоді вже увесь світ точно зрозуміє, що у такому вигляді, як сьогодні – росія має перестати існувати.

Звіряче зловтішання “нєвіноватих рускіх” на ракетний удар по Вінниці

Цинізму росіян немає меж – вони радіють удару по Вінниці, внаслідок якого загинули понад 20 людей. Коментатори не лише схвалюють ракетний удар, а й бажають, аби такі атаки по українцях російське командування завдавало щогодини.