Ганна Герман у програмі NewsOne "Субъективные итоги недели" в коментарі з приводу прийняття Сеймом РП заяви геноцид поляків на Волині допустилась поширення неправди. Про це йдеться у заяві Об’єднання українців у Польщі, передає Корупція.Інфо

"Твердячи, що у прийнятті заяви не змогли протиставитися й проголосували проти навіть українці, які є в Сеймі було проілюстровано відео-матеріал з Сейму з 17 лютого 2014 р., тобто з попереднього скликання польського парламенту, на якому представлено, м.ін., тодішнього депутата – українця Мирона Сича", – говориться в заяві.

У заяві зазначається, що зараз у парламенті Польщі нема ні одного представника української громади. Мирон Сич зараз віце-маршал Вармінсько-Мазурського воєводства, він був депутатом двох попередніх скликань Cейму РП, у 2007–2011 та 2011–2015 рр.

Мирон Сич під час виконування мандату депутата сейму від партії Громадянська Платформа усякими способами намагався сприяти добросусідським контактам Польщі та України, зміцнювати позитивний імідж України й українців у Польщі. В об’єднанні нагадали, що У 2013 р., коли група 148 депутатів Партії Регіонів та комуністів звернулась з закликом до Сейму та Сенату РП, щоб прийняли заяву про геноцид на Волині, саме М. Сич своєю однозначною поставою та працею серед депутатів зірвав цю антиукраїнську схему і, що Герман повинна це добре пам’ятати, тому що в той час була важливим політиком ПР.

Так само вона повинна пам’ятати дії колишнього депутата ПР, зараз громадянина Росії Вадима Колесніченка, який, м.ін., приїздив у 2013 р. в 70-і роковини Волинської різні до Польщі та домагався прийняття польським парламентом заяви про геноцид поляків. Колісниченко тісно співпрацював при тому у Польщі з найбільш одіозними антиукраїнськими політиками та провокаторами.

"У важкий для України момент агресії з боку Росії та активізації у всіх країнах ЄС антиукраїнських середовищ, звертаємось з закликом, перш за все, до керівництва каналу NewsOne та до всіх українських ЗМІ не поширювати неправду про роль і місце в зміцненні позитивного іміджу України в світі українців, що проживають поза її межами або є активними проукраїнськими лобістами як громадяни інших країн. Вимагаємо також, щоб канал NewsOne спростував неправдиву інформацію і вибачився перед Мироном Сичем та українською громадою у Польщі", – резюмується у заяві.