kkkjh

Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко висловив глибоку стурбованість тим фактом, що президент США Барак Обама не зміг зустрітися з президентом України Петром Порошенком – це «публічний ляпас і попередження», вважає політик.

Про це Гриценко написав у соцмережі, передає Корупція.Інфо.

«На 4 дні Порошенко відлітає до Америки. Президент США не знайшов часу на зустріч з Президентом України. Це публічний ляпас і попередження», – йдеться у повідомленні.

Гриценко нагадав, що ще два роки тому американський президент зустрівся з Порошенком, навіть не дочекавшись його інавгурації, так само було і з прем’єром Яценюком.

«Тоді на порошенків з яценюками вони ще покладали надії. Вірили їхнім англомовним спічам щодо рішучих реформ і ще більш рішучої боротьби з корупцією. Називали Уряд Порошенка-Яценюка найкращим реформаторським усіх часів і народів», – пише екс-міністр.

Наразі, за його словами, Порошенко і Яценюк навіть США дістали своєю політикою. Керівництво Штатів, маючи потужну розвідку і контроль у світі, знають про кожен крок української влади, тому при бажанні, Обама і Байден можуть «легко натиснути і дотиснути».

Саме тому, вважає Гриценко, якщо Порошенко все-таки піде на поводу у Росії, США лише зітхнуть з полегшенням.

«Америка з Європою розвороту України «під Росію» не надто стурбуються, скоріше зітхнуть з полегшенням. Баба з возу. Хіба що Обамі буде неприємно визнати невдачу США з проектом Україна, втім Обама вже не балотується», – резюмував політик.