1408278294_8

На тлі загострення ситуації на Донбасі у Пентагоні планують вдосконалити радіолокаційні системи Збройних сил України, однак Білий дім не сприяє реалізації зазначених планів.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Depo.ua

Під тиском з боку США і західноєвропейських держав щодо дотримання Мінських угод в той час, як супротивник цього не робить, руки Києва залишаються зв'язаними і його можливості є обмеженими, на відміну від Кремля.

Адміністрація Обами відмовляється надати смертельну зброю Києву, і навіть раніше обіцяна нелетальна техніка не завжди надходить. Зокрема, йдеться про радари AN/TPQ-36 та 37 Firefinder, необхідні для визначення ворожої артилерії.

Системи готові до постачання, а американські військові готові провести навчання для українських колег. Але Пентагон ще потребує політичної авторизації у Вашингтоні майже через місяць після того, як заяву про передачу озброєння Україні зробили під гучні фанфари преси. 

Серед американських військових високопосадовців зростають настрої щодо подальшого озброєння України. Зокрема, відповідну точку зору вже висловили міністр оборони Еш Картер, директор національної розвідки Джеймс Клеппер, морський генерал Джо Данфорд, призначений головою Об'єднаного комітету начальників штабів і генерал Марк Міллі – потенційний начальник штабу армії США. Незважаючи на це, у Білому домі, як і раніше, виступають проти надання такої смертоносної зброї, як протитанкові ракети Javelin, про які просила українська сторона.