Незважаючи на успіхи в боротьбі з екстремістським угрупуванням "Ісламська держава", джихадісти як і раніше є серйозною загрозою для світу. Про це заявив Президент США Барак Обама, повідомляє ВВС, передає Корупція.Інфо

За його словами, військова кампанія проти "Ісламської держави" дала результати, і позиції угруповання на Близькому Сході вже не такі сильні, як раніше. Однак є підстави вважати, що бойовики "Ісламської держави" тепер зосередилася на організації нападів за межами Сирії і Іраку. У тому числі під загрозою нападів перебуває Франція, Туреччина та Бангладеш.

Американський президент вважає, що США можуть самі нашкодити собі, якщо політики будуть представляти те, що відбувається як "зіткнення цивілізацій" – Заходу та ісламу.

"Це буде на руку саме "Ісламській державі" та спотвореному тлумаченні ісламу, яке вони просувають", – вважає президент США.

На думку американського президента, джихадісти незабаром втратять контроль над своїм оплотом – сирійським містом Ракка, а також над іракським Мосулом.