У парку Львова затримали ексгібіціоніста-педофіла.
    
Збоченець кілька днів переслідував дітей, показував їм свої статеві органи і пропонував гроші.

У Львові затримали збоченця, який кілька днів переслідував дівчаток в парку, роздягався перед ними і пропонував гроші, передає Корупція. інфо

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції міста, про чоловіка розповіла 9-річна дівчинка. 2 лютого вона заявила, що невідомий чіпляється до неї і її подружкок.

"Через кілька хвилин, в парку Горіховий гай, інспекторів зустріли заявниця і ще дві дівчинки у віці від 8 до 10 років – діти плакали. З ними була мати однієї зі школярок.

Неповнолітні розповіли: в цьому парку вже кілька днів їх переслідує якийсь чоловік, показує статеві органи і пропонує гроші ", – відзначили в поліції.

Поліцейські посадили дітей в патрульний автомобіль і відправилися перевіряти прилеглу територію.

Дівчата вказали на одного з пішоходів – той різко змінив напрямок руху, помітивши патрульний екіпаж. Він навіть спробував втекти, але інспектори завадили йому.

Мати однієї з дівчаток, яка була присутня на місці події, написала заяву на 50-річного чоловіка. У присутності психолога і матері дівчинку опитали слідчі.

Попередньо, розглядається відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 156 "Розбещення неповнолітніх" УК.
Збоченцю загрожує від 5 до 8 років в'язниці.

Нагадаємо, в Одесі затримали збоченця-ексгібіціоніста. Чоловік біля входу в школу демонстрував дітям свої статеві органи.