875049

У селищі Кам'яниця на Закарпатті просто на залізничній колії виявили обезголовлене тіло. Згодом з'ясували, що належить воно підлітку — учню однієї зі шкіл Ужгорода.

Загиблий Володимир Бербега вчився у 9 класі ужгородської школи №7. Новина про трагедію приголомшила і вчителів, і учнів. Однокласники кажуть, що час від часу хлопець заводив розмови про сенс життя, проте серйозно цього ніхто не сприймав.

Він говорив, що йому немає навіщо жити. Мовляв, він не хоче, не бачить сенсу. Я з ним поговорив, переконав. Після того він не замислювався. І різко — все так,
— розповів однокласник Богдан.

Хлопець був закритим та важко йшов на контакт з учителями. Про це розповіли педагоги. У день трагедії він разом із другом після першого уроку пішов зі школи. Батьків про це одразу ж повідомили.

Ми одразу повідомили батьків, що він втік з уроку. Він потім взяв трубку і сказав матері, щоби не переживала, що завтра буде у школі,
— пояснила директор школи №7 Олена Ціник.

Проте додому хлопець так і не дійшов. Ввечері опинився на залізничній станції. Що саме трапилось, однозначної відповіді не дає ніхто. За фактом загибелі підлітка відкрили кримінальне провадження. Розглядають три основні версії: нещасний випадок, вбивство і суїцид .

Зараз слідчі активно вивчають соціальні сторінки хлопця, опитують друзів. Дивує, що його сторінки у соціальних мережах вже хтось підчистив: зникли відео та фото потягів. А ще посилання на історію про те, як дівчина вкоротила собі віку під колесами потяга.

Крім того правоохоронці перевіряють чи не був підліток учасником якогось культу.