Таємнича загибель школяра поставила на вуха всіх, а батьки звинувачують поліцію в спробах зам’яти справу.

Про це заявила мати загиблого 14-річного Дениса Чаленко.

Так, підлітка знайшли мертвим на залізничних коліях. Згідно з офіційною версією, причиною смерті став нещасний випадок, та батьки впевнені, що це вбивство.

Тіло дитини нібито поклали на рейки, щоб інсценувати випадковість. Мама дитини розповіла, що за кілька годин до зникнення фотографувався для шкільного альбому.

«Вийшов з дому і сказав: “Мама, я тебе люблю”. Це були його останні слова», – зазначила Світлана.

Хлопець обіцяв повернутися через півгодини, проте не повернувся ні через годину, ні через два. Потім його телефон перестав відповідати на дзвінки.

Версію батьків підтримують і медики. Вони засумнівалися в тому, що хлопець загинув на рейках з-за травм нехарактерних.

«Ми фактично поліцію сюди привели за руку. Ми домагалися, щоб їх сюди привести більше години. Поки я не подзвонив в Чернігів не подав заяву, що ніхто не їде», – розповів батько загиблого школяра.

Як повідомлялося раніше, у Чернівцях сталося ДТП з автобусом, в якому їхали 20 школярів. Про це повідомляє прес-служба місцевої Патрульної поліції.

Наголошується, що аварія сталася на вулиці Поштовій. Водій автобуса на великій швидкості в’їхав в яму. Чоловік за кермом розповів — у транспортного засобу перестали працювати гальма. На щастя, ніхто не постраждав. Зараз йде слідство.