Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, якого тиждень тому розтерзали в Мережі за "зраду вчорашніх товаришів", знову потрапив під роздачу.

Глава Кабміну розмістив у соціальній мережі Facebook відео, в якому колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен хвалить реформи в Україні.

"Андерс Фог Расмуссен, Прем'єр-міністр Данії (2001-2009): Я вражений проведеними реформами! За останні кілька років зроблено більше, ніж за всі попередні роки незалежності", – підписав відео Гройсман.

Українці не розділили радість з прем'єр-міністром і не побачили приводу для гордості. Навпаки, Володимиру Борисовичу за його служіння народу потрапило до першого числа.

"Відразу видно, що людина не живе в Україні і тільки слухає те, що йому наші чиновники розповідають", – залишив під відео свій коментар Євген Прокопишин.

"Так до чого тут реакція іноземця !!!! Нехай від до себе забере того" гарного реформатора "нехай їм там  нареформує! А ми дамо оцінку, з боку!", – додав Володимир Дер.

"Поживи сам з цими" реформами ", – запропонувала Гройсману Ольга Федорова.

"Питання тільки якої якості ці реформи і під кого писані?", – запитує Віталій Раскевіч.

"Володимир Борисович, при поганому Януковичі було хоч якесь кредитування в країні, а облікова ставка НБУ в серпні 2013 року було 6.5%. При наших силах кредитування остаточно вбито, тим самим знекровлена ​​наша економіка, а облікова ставка НБУ дорівнює 17,5%. ось Ваш основний "успіх"! Не може бути процвітання в країні, в якій облікова ставка центробанку 17,5% в той час, як в Польщі – 1.5%, в Угорщині – 0,9%, в Румунії – 2.5%, в Єврозоні – 0 %. Ми просто фізично не можемо з Європою конкурувати! І це аксіома! Все інше – це вторинне! ", – особливо відзначив Андрій Горніш.

"Проведення залупи, обікрав народ і тепер за ці гроші хоче бути в Раді, ти Україні не потрібен !!!", – вставив свої п'ять копійок В'ячеслав Корольов.