Співробітник спецслужби вимагав п'ять тисяч доларів у директора дитсадка і обіцяв "знайти" порушення в разі несплати. Також він хотів завести в дитсадок свого постачальника продуктів, передає Корупція.Інфо
 
Оперуповноваженого одного з підрозділів СБУ в Київській області затримали на хабарі. Затриманням займалися співробітники управління внутрішньої безпеки СБУ, повідомляє прес-служба відомства.
 

Відзначається, що майор спецслужби вимагав від директора однієї з дошкільних установ регіону хабар у розмірі 5 тис. доларів.
 
"Він вимагав у чиновника документацію на проведення в закладі ремонтних робіт. Незважаючи на відсутність порушень, хабарник обіцяв "знайти" їх в разі несплати грошей", – йдеться в повідомленні.


 
Крім того, він також планував "завести" в дитячий садок свого постачальника продуктів харчування, продукція якого не відповідала встановленим нормам.

Популярне: "Мінімальна зарплата  і 35 років стажу": На які пенсії можуть розраховувати українці з середніми доходами
 
"Правоохоронці затримали оперуповноваженого в одному з райцентрів Київської області після отримання другої частини хабаря", – додали у відомстві.