Нардеп Надія Савченко ні в чому окрім літра горілки не розбирається, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Такого у світі ще не бачили”: Дружину президента піймали на… В Мережі аплодують стоячи!

Про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, коментуючи звинувачення Савченко щодо контрабанди сигарет до Євросоюзу.

На думку Москаля, журналістам слід через місяць перевірити, як депутат виконала свою обіцянку надати правоохоронцям докази контрабанди сигарет з ОРДЛО в країни Євросоюзу.«Хочу нагадати, – продовжив голова ОДА, – що за закарпатською митницею стоїть угорська, словацька та румунська митниці, які також перевіряють вантажі на можливу контрабанду. Значить, за логікою Савченко, я очолюю не тільки закарпатську, але й румунську, словацьку та угорську тютюнові мафії?».

Москаль запропонував Савченко розібратися в питанні до того, як вона робить заяви в прямому ефірі.

«А якщо людина, крім літра горілки ні в чому не розбирається… Спитайте самі її через місяць – де докази того, що вона сказала у вашій студії? Де ті “факти”, які вона, обійшовши всі забігайлівки, озвучує в прямому ефірі п’яним язиком? Я не хочу про це говорити, щоб не робити їй рекламу», – додав обурений очільник Закарпаття.

Як відомо, депутат журналістам заявила, що контрабанда сигарет з ОРДЛО йде через керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, а в ЄС – вже через Москаля.