Депутатці Київської міської ради від фракції Євросолідарності Ганні Коваленко заочно повідомили про підозру у недостовірному декларуванні.

Про це повідомив Глава НАЗК Новіков.

Слідство встановило, що депутат не задекларувала доходи від продажу цінних паперів, отриманих у 2020 році на суму 55,6 млн грн. Також вона нібито «забула» вказати дані про отримані доходи від продажу мотоцикла марки Harley-Davidson, автомобіля марки Land Rover і нараховані страхові виплати на ремонт автівки.

Також у декларації депутат неправильно зазначила вартість земельної ділянки у Києві, що їй належить.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

Таким чином загальна сума незадекларованих статків становить понад 63,7 млн грн.

«30 травня 2023 року за дорученням керівника САП прокурор за участі детективів НАБУ повідомив про підозру депутату Київської міської ради у внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічної декларації за 2020 рік. Дії депутата кваліфіковані за ч. 2 ст. 366-2 КК України. Зважаючи на те, що місцеперебування депутата не встановлене, про підозру їй повідомлено у порядку ст. 135, ст. 278 КПК України», – також повідомили у САП.

Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну з посадовців тимчасово зняли обов’язок декларувати статки. Однак у лютому 2023 року президент Володимир Зеленський підтримав петицію про відновлення декларування статків.