26-річна Соні колись відмовила чоловікові, і той вирішив помститися дівчині, піддавши її сина Адітья Раджа небезпеці, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі

За словами самої матері, вона тривалий час піддавалася переслідуванню з боку свого сусіда — 27-річного Мангала. Він наполегливо пропонував заміжній жінці руку і серце, і вона була змушена переїхати в інший район.

Соні сподівалася, що після цього Мангал залишить її в спокої, але замість цього він вирішив відігратися на  маленькому синові жінки.
Повідомляється, що наприкінці грудня 2016 року дворічний Адітья грав перед будинком, коли на нього напав Мангал. Здійснював напад не сам, а разом зі своїм товаришем.

Дитину викинули на найближчий смітник.
"Мого сина знайшли на смітнику з понівеченим обличчям. Минуло вже 10 місяців, а здається, що це було вчора", – розповідає стривожена мати.
На щастя, Адітья отримав якісну медичну допомогу, тому дитині вдалося зберегти очі.

Уряд погодився оплатити лікування хлопчика, і він переніс три відновлювальні операції. Найімовірніше, йому ще надалі доведеться продовжити лікування.

Крім того, зловмисник все ще не поніс покарання і вільно ходить по вулицях. Поліцією був заарештований лише один злочинець — 20-річний Говінд Рам Дас, його спільник.