Онкохвора ведуча новин на телеканалі “1+1” Алла Мазур викликала захват у мережі черговою історією про те, як її підтримують колеги, не даючи опускати руки через стан здоров’я.

Про це вона розповіла у своєму Instagram, поділившись знімком, який користувачі одразу назвали душевним, милим і таким, що передає добро.

“Поки наш чарівник і за сумісництвом улюблений фотограф ведучих ТСН – Ростик Ріпка готує свій особливий і таємничий проєкт Harcourt-inspiration, покажу вам трохи секретиків. Це – лише краплинка настрою, яку піймала моя улюблена і така ж неперевершена гримерка Юля Волинська”, – описала своє фото телеведуча.

Водночас вона наголосила, що в результаті її образ має вийти взагалі унікальним. За словами Мазур, на 15-му році своєї кар’єри фотограф Ростик не лише зібрав своїх зіркових моделей, а й побачив їх у легендарному чорно-білому стилі Harcourt (Аркур).

“Придумали його в Парижі ще у 30-х. Але тепер, завдяки Ростику і його експериментам у цьому аристократичному фотостилі, кожна з нас могла відчути себе хоч Марлен Дітріх, хоч Бріджит Бардо – вони теж любили цю гру світла і тіні”, – додала телеведуча.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

📸 Поки наш чарівник – і за сумісництвом улюблений фотограф ведучих ТСН – Ростик Ріпка готує свій особливий і таємничий проект Harcourt-inspiration, покажу вам трохи секретиків))) Це – лише краплинка настрою, яку піймала мій любимий і такий же неперевершений гример Юля Волинська @volynskya: ну скажіть, – теж майстер кадру, правда?)) 📸 Але в результаті має бути взагалі щось унікальне. Бо на 15-му році своєї фотокар’єри Ростик не просто зібрав своїх зіркових моделей, а побачив нас – в легендарному чорно-білому стилі Harcourt (Аркур). Придумали його в Парижі ще у 30-х. І тепер, завдяки Ростику і його експериментам в цьому аристократичному фотостилі, кожна з нас могла відчути себе хоч Марлен Дітріх, хоч Бріджит Бардо 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️ – вони теж любили цю гру світла і тіні. 📸 Що він там начаклував у фіналі – Ростик тримає в секреті. Але за одну річ я йому вже вдячна: він перший, хто подружив мене з червоною помадою😊💄❤ #harcourtinspiration @rostickdesign#frenchmood

Публикация от Alla Mazur (@allamazurofficial)

Вона подякувала колезі не лише за таке перевтілення і ще одне гарне фото у колекції, а й за дещо особисте.

“Що він там начаклував у фіналі – Ростик тримає в секреті. Але за одну річ я йому вже вдячна: він перший, хто подружив мене з червоною помадою”, – підсумувала Мазур.

Підписники позитивно відреагували на такі зворушливі фото і пост, а також висловили телеведучій слова захвату, підтримки і загалом багато компліментів.

“Душевне і миле фото, яке передає добро. Удачі й усього найкращого!”, “Ви чарівна!”, “Дуже гарна! Захоплююся вашою витримкою. По собі знаю, як нелегко, коли лікуєшся від цієї хвороби. Ви – молодець! Тільки так і треба, сяяти, жити, займатися улюбленою справою. Щотижня чекаю на ваші ефіри, радію, коли вас бачу”, “Ви ідеальна, справжній скарб”, “Вам до лиця! Вигляд маєте неперевершений! Здоров’я міцного і нехай всі негаразди оминають!” – коментують українці.