Коли Валерії Крук було 22 роки, її облили кислотою. Про боротьбу за життя і красиву зовнішність вона розповіла в інтерв’ю ведучої Нового каналу Ганні Олицької.

На початку березня ведуча тревел-проекту «У кого більше?» (Новий канал) Ганна Олицкая завела свій блог на YouTube. У ньому вона публікує інтерв’ю з яскравими та неординарними особистостями, а гостею свіжого випуску стала Валерія Крук телеведуча, відома під псевдонімом Кульбаба.Зараз зовнішністю дівчини захоплюються, але 20 років тому на її красі ставили хрест. У 2001 році Валерію облили кислотою, вона отримала важкі хімічні опіки, після чого вступила у важку боротьбу за щасливе життя.

— Коли я лежала в реанімації без свідомості, лікарі запитали у моїх близьких, що ми будемо рятувати — очі або обличчя? Мій чоловік сказав, що в першу чергу потрібно врятувати очі, — згадує Крук. Кілька тижнів мені двічі на день кололи уколи в очне яблуко. Коли у тебе немає виходу і треба рятувати зір, ти взагалі не думаєш про те, що щось боляче — робиш і все.