Українцям доведеться звикати до нових правил в умовах карантину.


 
Про це пишуть Українські новини.

Як відомо, через карантин і епідемію коронавірусу в українських регіонах спостерігається підвищений попит на товари в супермаркетах.

Щоб втихомирити “ажіотаж” мережа українських супермаркетів АТБ ввела суворе обмеження: з 18 березня почне діяти обмеження на продаж товарів в одні руки.

Наприклад, пиво, вода і напої, які продаються в пластикових пляшках, будуть відпускатися в кількості не більше 12 одиниць в одні руки. Всі інші товари будуть відпускатися в кількості не більше 5 штук в одні руки.

«Ці заходи вимушені і спрямовані на боротьбу зі спекулянтами. Піклуючись про клієнтів, компанія «АТБ-Маркет» боролася і буде боротися зі штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців з розумінням поставитися до введених обмежень», – підкреслила прес-служба мережі супермаркетів.

Раніше ми повідомляли про те, що Кабмін посилив карантин в Україні. Жорсткі заходи будуть введені з 17-18 березня і триватимуть, як мінімум, до 3 квітня.

Рішенням Кабінету міністрів припинено залізничне, авіа – і міжміське автобусне і міжобласне пасажирське сполучення. Також припиняють роботу метрополітени Києва, Харкова і Дніпра.

Також забороняється перевозити понад 10 українців одночасно в трамваях, тролейбусах і автомобільному транспорті, а також в автобусах, що виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.