Сьогодні близько 18:00 члени аграрного комітету Верховної Ради вирішили “обмити” прийняття в Україні закону про землю, який днями підписав Володимир Зеленський і який сьогодні був опублікований в “Голосі України”.

Незважаючи на карантинні заборони, депутати цього разу вирішили зустрітися в київському ресторані “Монтеккі Капулетті” (Montecchi Capuleti).

Про це повідомляє кореспондент “Країни”.

Співвласником цього закладу є Володимир Белиба, тесть Олександра Турчинова, екс-секретаря Ради національної безпеки і оборони. Примітно, що в будинку за адресою Коновальця 36-В, де знаходиться ресторан, живе Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ.

Заклад має два окремі входи в окремі зали: “Монтеккі” і “Капулетті”. У частині італійського ресторану Монтеккі – темно і закрито, в частині Капулетті всередині видно, як ходять офіціанти.

В “Капулетті” почали з’їжджатися депутати. До зали зайшли Маргарита Шол ( “Слуга народу”) разом з Олександром Гайду (СН). Пізніше до заходу приєднався Павло Халімон (СН).

Відзначимо, що ресторан у карантин офіційно працює лише в режимі доставки. У ресторані подають італійську кухню: салати, пасту, піцу, супи. Наприклад, салат з телятиною гриль, артишоками, овочами і руколою коштує 329 грн, паста з м’ясом кролика 299 грн, піца “Цезар” – 247 грн, різотто з морепродуктами – 345 грн, равіолі з бараниною – 194 грн.

Але, як бачимо, для деяких “віп-клієнтів” ресторан працює як зазвичай. А не тільки на доставку.