Уляна Супрун останнім часом завалила українців своїми порадами, передає Корупція.Інфо.

На цей раз в.о. міністра охорони здоров'я на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук розповіла про те, що необхідно робити при отриманні опіку. За її словами, ні в якому разі не можна вдаватися до народних методів лікування.

Популярне: "П'ятим керівником України буде жінка, яку влада буде…": Хто стане 5 президентом, пророцтво Ванги яке справджується"Облилися окропом або доторкнулися до гарячого праски? Ні в якому разі не біжіть на кухню за рослинним маслом, листям алое або сметаною. Важливо оперативно відреагувати і надати адекватну першу допомогу собі або своїм близьким", – написала вона.

Супрун заявила, що відчуття болю не завжди відповідає силі опіку, тому багато хто може навіть не зрозуміти, що шкіра досить сильно вражена. Головне – не допустити потрапляння бруду на уражену ділянку. Перша допомога надається за словами Супрун, дуже просто – достатньо обробити рану прохолодною водою, обмотати руку стерильною пов'язкою і попити води, щоб уникнути зневоднення. До речі обробляти опік нічим крім води не можна.

"Категорично заборонено прикладати до рани лід. Чи не обробляють уражену поверхню шкіри ніякими кремами або жирними речовинами. Є помилкова думка, що опік слід відразу обробити дексапантенолом, проте в міжнародних рекомендаціях надання допомоги при опіку його немає"