Інформацію про звільнення підтвердив місцевому виданню "Четверта влада" ректор РДГУ Руслан Постоловський, передає Корупція.Інфо

Популярне: Краде у дітей-інвалідів? Європейські ЗМІ дружину Порошенка звинуватили у розкраданні “благодійних” коштів

Завідувача кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету звинуватили у сексуальних домаганнях до своїх студенток і колишньої колеги, він написав заяву на звільнення.

Керівник вузу не в захваті від оприлюднення фактів домагання і каже, що буде судитися з журналістами.

"Обплювали мене і університет на Першому українському (UA: Перший. – Ред.). Там нічого не доведено. Ми подаємо на вас особисто (журналістку видання. – Ред.) І вашу ту всю фірму в суд. Ось тоді подивимося що. А пан Годовський подав заяву на звільнення. Мені треба закривати спеціальність цю, як її там, хореографії та режисури. Тому що без нього, професора, не буде магістратури, не буде кому навчати. ​​Ось вся правда ", – обурюється Постоловський.

Нагадаємо, раніше 13 випускниць: студентки і викладачка повідомили про факти домагань 70-річного професора, які тривають вже майже 20 років. Завідувач пропонував жінкам секс, цілував і обмацував. Тим хто погоджувався на його пропозиції, професор пропонував фінансову підтримку, влаштувати на державну форму навчання тощо.