Організація з безпеки та співробітництва у Європі розпочала набір спостерігачів для місцевих виборів в Україні 25 жовтня. В тому числі — і на окупованих бойовиками територіях, де українська влада не проводитиме виборів через неможливість контролю за процесом.

Про це повідомляє Корупція Іфно з посиланням на сайт "24".

Серед міст, де ОБСЄ оголосила набір спостерігачів, значаться окуповані бойовиками Донецьк та Луганськ.

2

В оголошенні про набір спостерігачів вказано, що ОБСЄ отримала офіційне запрошення для спостереження за місцевими виборами 25 жовтня.

"Отримавши офіційне запрошення для спостереження за місцевими виборами в Україні, запланованих на 25 жовтня 2015 року, на основі висновків місії з оцінки потреб, розгорнутої 5-7 серпня 2015 року, і відповідно до її мандатом, ОБСЄ/БДІПЛ (Бюро демократичних інститутів і прав людини) готує розгорнути місію зі спостереження за виборами (МСВ)", — йдеться у заяві ОБСЄ на офіційному сайті.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія визначилась із населеними пунктами, де місцеві вибори 25 жовтня не проводитимуться — окрім окупованих територій, вибори не відбудуться у понад сотні населених пунктів у прифронтовій зоні.