На українському телебаченні багато ведучих, які вже стали рідними для телеглядачів. Люди довіряють їм, вважають їх зразковими та часто слідують прикладу. Однією з таких ведучих є, фактично обличчя українського телебачення, колишня ведуча телеканалу Інтер, яка зараз активно працює над власними проектами на Першому національному – Світлана Леонтьєва. Її і справді можна вважати «рідною», адже вона на телебаченні вже 25 років. Редакція Корупція.Інфо хоче вам більше розповісти про цю сильну і неймовірно талановиту жінку.

Світлана навіть не мріяла про роботу на телебаченні і працювала на заводі, все вирішила випадкова зустріч. Її чоловік Олег зустрів свою однокурсниця, яка саме працювала на телебаченні і та запропонувала спробувати дружині друга свої сили у цій справі. 

Тоді, на пробах, Світлані ледве вдалося «втримати лице», адже їй дали читати текст про секс-шопи. Але саме після цього випробування вона і з’явилась на блакитних екранах українських родин – 13 червня 1993 року. З тих пір Леонтьєва і тішить око глядачів.

До 2008 року Світлана майже щодня розповідала з екранів хороші і погані новини тим, хто довіряв їй. Деколи бувало дуже важко, адже втримати правильний вираз обличчя, заховати подалі свої емоції, не показати своїх переживань – завдання не з легких. Однак, з роками вона навчилась робити це бездоганно, за що її запрошували до себе на роботу найбільші медіа-холдинги країни.

Був у неї і досвід роботи репортера. Світлану, як досвідчену журналістку, відправляли у  гарячі точки – Македонія, Ліван, Ізраїль, так і в мирні місця. Загалом, виконуючи таку місію, їй вдалося побувати у понад 20 країнах світу.

Зараз у Леонтьєвої власні проекти на Першому національному. «Театральні сезони» стали втіленням мистецького інтересу телеведучої, а от «Іспит для влади» – показує нам прагнення Світлани допомогти суспільству побачити політиків з іншого боку. Окрім цього, вона активно займається благодійністю. Декілька років тому, 51-річна Леонтьєва взялася за пензлик, аби допомогти нужденним, і виявилось, що до її численних талантів можна зарахувати ще художній. 

Популярне: "Петре Олексійовичу, а де ви лежите на цьому фото?": Відомий журналіст висміяв Порошенка у Мережі

Телеведучу трохи ображає той факт, що її досі асоціюють з Інтером, але любов глядачів все-таки важливіша. 

Зі своїм чоловіком Олегом, який і випадково подарував їй шанс стати зіркою, Світлана розлучилася. Через деякий час знову вийшла заміж, за свого колегу – військового журналіста Сергія. У Леонтьєвої один, вже дорослий і самостійний, син – Гліб.