У Чернігові зі зруйнованого гуртожитку людям дозволили забрати лише одяг та документи

Тепер поліція охороняє гуртожиток від мародерів, у мерії тим часом ламають голову над тим, куди відселити людей, передає Корупція.Інфо

Кілька днів мешканці зруйнованого будинку змушені були чекати, доки їм дозволять забрати речі. Лише після обстеження фахівців, постраждалим дозволили зайти у будівлю.

Зараз поліція охороняє гуртожиток від мародерів. Постраждалим дозволили забрати лише найцінніше: гроші, документи, коштовності та одяг. Людей пускають організовано – групами не більше 8-ми осіб. У черзі доводиться чекати по кілька годин.

Лариса Величко з двома дітьми у вечір обвалу встигла вчасно вибігти з гуртожитку. Жінка прихопила лише ліки для молодшого сина-інваліда. Каже, препарати дуже дорогі і знайти в Україні їх дуже важко. Тепер жінка хоче забрати з кімнат хоч трохи одягу.

Деякий одяг людям підвезли волонтери. Коробки виставили в холі готелю, де живуть потерпілі.

Офіційні причини обвалу будинку з'ясовує спеціально створена комісія. Вона також має зробити остаточний висновок щодо того – руйнувати будинок чи добудовувати. Обвалом зайнялися також прокуратура та поліція.

У мерії Чернігова вирішують, куди на найближчі місяці розселяти людей. Адже проживання у готелі дороге. Серед варіантів розглядають кілька гуртожитків.

Нагадаємо, у понеділок, 12 грудня, орієнтовно о 16:20 сталося обвалення у одному із під'їздів чотириповерхового гуртожитку по вул. Попудренка, 16, у Чернігові. Одна жінка загинула. Всього у будинку проживало 196 мешканців.