03b02242fb65122b19aac6a4ad310a441426020388

Обвинувачений у Вбивстві Бориса Нємцова Заур Дадаєв заявив, що свідчення про вбивство з нього вибивали силою, і що він взагалі не має ніякого відношення до смерті опозиційного політика.

Про це він заявив під час свого інтерв'ю російським журналістам,передає Корупція.інфо

"Ми з братом були в Чечні, коли нам зателефонували і повідомили, що в Інгушетії затримали нашого троюрідного брата Заура Дадаєва. І ми одразу ж вирушили з'ясовувати, в чому справа. Якби ми були причетні хоч до якогось злочину, хіба ми поїхали б? Ви самі подумайте, це ж не логічно. Як тільки ми в'їхали в Малгобек, нас затримали. Це було в ніч з 6 на 7 березня. Пов'язка на очах, на голові мішок. Ніхто нічого не пояснював", – розповів він.

Дадаєв повідомив, що після побиття його доправили літаком до Москви.

"Дві доби так провів (показує, як його сковували), і ще з пакетом на голові. Я його зберіг. Він зараз в моїх особистих речах, жовтий такий, матерчатий (співробітники СІЗО не знайшли цього пакета, щоб нам показати). Весь час кричали: «Ти вбив Нємцова?». Я відповідав, що ні. У момент затримання я був з товаришем, з моїм колишнім підлеглим Русланом Юсуповим. І вони сказали, що якщо я зізнаюся, то його відпустять. Я погодився. Думав, його врятую, і мене до Москви довезуть живого. А то б сталося зі мною теж, що з Шавановым. Адже він нібито підірвався на гранаті.", – зазначив він.

"Тут є радіо (в СІЗО). Я слухаю. Про нас говорять з ранку до вечора страшні речі. Так от, я думав, привезуть до Москви, і я тут скажу на суді всю правду. Що я не винен. Але суддя навіть слова мені не дав.", – додав він.