суд суддя

Начальника дільниці каналізаційних мереж західного району ЛМКП «Львівводоканал», обвинуваченого у недбалості, що спричинила смерть дворічної дитини, яка провалилася в каналізаційний люк, засудили до чотирьох років позбавлення волі.

Про це у коментарі IA ZIK повідомила прес-секретар прокурора Львівської області Мар’яна Гайовська, новину передає Корупція.інфо.

22 травня Залізничний районний суд Львова підтримав позицію прокуратури, визнав працівника «Львівводоканалу» винуватим у скоєнні злочину та засудив до чотирьох років позбавлення волі.

Зі слів Гайовської, вирок наразі не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Адвокат екс-працівника «Львівводоканалу» Ігор Лопушанський повідомив, що його підзахисний планує подавати апеляцію на вирок суду.

Нагадаємо,10 жовтня 2013 року у Львові на вул. Широкій, 86-88 дворічна дитина провалилася у каналізаційний люк. Бабуся гуляла з двома внуками-двійнятами – хлопчиком та дівчинкою. Дівчинку бабця тримала за руку, а хлопчик відбіг і наступив на люк, який перевернувся, і дитина провалилась.

11 жовтня було оголошено про підозру та затримано посадовця ЛМКП «Львівводоканал». Зокрема, оголошено про підозру в службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), начальнику дільниці каналізаційних мереж західного району ЛМКП «Львівводоканал». Його було затримано в порядку ст. 208 КПК України.