Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак висловився щодо можливого об’єднання “Слуг народу” з іншими політсилами у Верховній Раді. Хоч наразі конкретних домовленостей немає, розглядають варіант об’єднання з “Батьківщиною”.

Думку про можливість об’єднання з цією політсилою керівник Офісу Президента Андрій Єрмак висловив в ефірі одного з телеканалів.

“Все можливо. Але можливо в якому контексті? Партія “Слуга народу” завжди відкрита для об’єднання з тими політичними силами, які підтримують наш політичний курс, курс президента, розвиток України, нашу євроінтеграцію, підтримують реформи, боротьбу з корупцією…,” – зазначив Єрмак.

Він припустив: якщо з тими чи іншими політичними силами вдасться знайти спільну мову і бачення реформ в країні, то чому б не об’єднатися для спільного блага. Водночас керівник Єрмак уточнив, що “про якісь конкретні домовленості поки не йдеться”.

Згідно зі свіжим рейтингом партій , опублікованим КМІС, “Батьківщина” входить до списку 5 політсил, яких українці підтримують найбільше. Так, якби вибори відбулися найближчим часом, “Батьківщину” підтримали б 13,2 % опитаних.

Крім того, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак вважає, що на падіння рейтингу очільника держави Володимира Зеленського вплинули кілька причин.

Мовиться передусім про антипропаганду щодо української влади та недостатній рівень розвитку інформаційної політики в Україні. Про це Єрмак заявив у ефірі одного з українських телеканалів.

  • Перша причина – це те, що є якась закономірність, непрості часи. І таку тенденцію можна спостерігати не тільки в Україні.
  • Друга причина – проти української влади цілеспрямовано всі 2 роки працює найпотужніша машина як всередині країни, так і ззовні. Зокрема, сьогодні потік лжеінформації, критики, практично відвертих образ просто не припиняється.

“Не будемо говорити, звідки, хто замовник – це всім відомо, не потрібно навіть говорити. Розсудливі люди, які дивляться, слухають, обурені цим потоком”, – зауважив Єрмак.

  • Третя причина – це низький рівень інформаційної політики влади. Люди, за його словами, повинні відчувати поліпшення свого життя. Водночас дуже важливо, що робить влада для того, щоб завтра стало жити краще.

“Влада не має жодного свого телеканалу. Проти неї працює абсолютно інша система – боти, анонімні телеграм-канали. Сьогодні навіть найбільш благу та нейтральну справу можна піднести інакше. У це вливають величезні гроші”, – підкреслив очільник президентського Офісу.

Єрмак додав, що сьогодні причини – саме такі. І ситуація полягає не в тому, що президент Зеленський, як писали десь, “за два роки зумів розвалити процвітаючу країну, знищити кращу медицину”. Крім того, за його словами, доливає олії у вогонь і пандемія коронавірусу.