Депутат партії “Слуга народу” повідомив про те, що об’єднання партії з «опозиційної платформою – За життя», в місцевих, районних та обласних радах оскільки на його думку “цього не уникнути”.

 

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Качура в інтерв’ю інформагентству «Єдність».

За його словами, уникнути такого діалогу буде неможливо, оскільки на сході України є регіони, де «буде значна підтримка цієї партії.

“Тут в залежності від регіону. Це однозначно буде. Цього не уникнути. Є регіони на сході, так званий південний схід. Там буде, думаю, значна підтримка цієї партії (ОПЗЖ), тому треба буде якусь конструкцію вибудовувати”, – сказав він.

Інтерв’юєр також зазначив, що в західних областях велика підтримка може бути у Євросолідарності. Однак Качура вважає, що ця політсила є прямим політичним опонентом Слуги народу, і “люди не сприймуть будь-яку співпрацю з нею”.

Качура також вважає, що може бути “конструктивна робота” з Батьківщиною, щодо Голосу у нього “є сумніви”.

Водночас Качура наголосив, що проситиме про виключення його з фракції, якщо «Слуга Народу» об’єднається з «Європейською Солідарністю». 

Також він бачить можливою співпрацю «національних політичних партій», якою є і його політсила, з «локальними політичними партіями» у регіонах.

Нагадаємо, що 25 жовтня в Україні відбудуться чергові вибори у місцеві ради уже за новим законодавством та на новій територіальній основі. Зокрема, вперше мають обирати депутатів та голів ОТГ та райрад.