Батьки просять про фінансову підтримку, передає Корупція.Інфо

Глушко Аліса отримала свій діагноз – ДЦП,  спастичний тетрапарез, затримка психо-моторного розвитку – через передчасне народження і перенесену гіпоксію головного мозку. До того ж у дитини реактивний артрит колінних суставів.

«Від народження Аліса провела місяць в реанімації, потім лікувалась в Охматдиті. І все почало налагоджуватись,  Аліса відставала від однолітків, але ми займались з логопедами, викладачами, робили вправи. Коли Алісі був 1 рік і 6 місяців нас спіткала біда: почав збиратись гній та рідина в колінках. В Охматдиті нам зробили операцію. Після наркозу ми не могли впізнати Алісу: дитина не говорила, не переверталась, в розвитку відставання на 1 рік. В своєму віці Аліса виглядала як 6 місячне немовля», – розповідає мама дівчинки.

До того ж, операція на колінах минула невдало. Зараз дівчинка не згинає і не розгинає колінка.

Популярне: "Лодирі. Тільки сидять в ресторанах – пиво, водка, віскі. Нахр*н вони потрібні": Москаль накинувся на представників ОБСЄ

«Ще крива шия, дитина головою не повертає, крива спина і росте горб на спині. Ми вже об'їздили багатьох лікарів в Україні, але не почули відповіді на те, що нам робити далі, як поставити дитину на ноги. Пройли 3 курси реабілітації, між курсами постійні масажи та заняття ЛФК, постійне медикаментозне лікування, але бажаного результату не бачимо. Ми знайшли клініку, яка зможе нам допомогти поставити Алісу на ноги. Це реабілітаційний центр в Будапешті. Саме тому ми просимо допомогти зібрати кошти на першу реабілітацію», – просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 5168 7573 1986 2100 Глушко Ольга