Сьогодні, 10 грудня, артистка відзначає 55-річний ювілей. На честь свята Таїсія Повалій похвалилася новим кліпом, який додала до себе в “Інстаграм”.

Фанати не впізнали зірку після чергової пластики.

Крім свіжої відеороботи, шанувальники помітили і оновлене обличчя народної артистки України, яка зараз живе і працює в Росії.

Шкіра рівна, як у двадцятирічної дівчини, а очі натягнуті, як у левиці. Таке враження, що якщо до неї доторкнутися все одразу попливе.

“Цим роликом сьогодні ми планували відкрити мій ювілейний концерт! Думаю, на початку концерту він мав би більший успіх, але і в стрічці, думаю, він зможе передати мій стан !! Ну вот !!! Сьогодні закриваємо прожитий етап і завтра починаємо НОВИЙ! Спасибі всім, хто був зі мною! ❤️ # повалій55 “, – підписала відеоролик іменинниця.Таїсія Повалій родом з села Шамраївка, що в Київській області. У 1993 році вийшла заміж за музичного продюсера Ігоря Ліхуту. Пара досі разом. У 1997 році Повалій присвоїли звання народної артистки України.

Нагадаємо, нещодавно Повалій розповіла про народження онука. Для 55-річної співачки це найголовніший подарунок у цьому році.