У липні 2017 року нардеп Ігор Котвіцький та дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна зареєстрували ТОВ "Підстепне сонце", яке спеціалізується на виробництві електроенергії.

Про це повідомляють "Наші гроші", передає Корупція.Інфо

Зазначається, що Котвіцький вніс до статутного капіталу фірми 85 млн грн, а Інна Авакова – 35 млн грн. Фірма зареєстрована у Миколаєві на Транспортному провулку, 9.

У березні 2018 року ТОВ "Підстепне сонце" придбало земельну ділянку площею 25,4 га на території Підстепненської сільської ради в Олешківському районі Херсонської області.

Раніше замгубернатора Миколаївської області Євген Рищук анонсував будівництво в Олешківському районі великої сонячної електростанції потужність 250 МВт.

"Зараз для юридичних осіб, які виробляють сонячну енергію в Україні, створені сприятливі умови. "Зелений" тариф, який діятиме до 2030 року, дозволяє продавати здобуту електрику в мережу за вигідними пільговими розцінками, – найвищими у Європі", – рекламував Рищук.

Ще одна фірма, ТОВ "Ананьївська сонячна електрична станція" зареєстрована у лютому 2018 року у місті Ананьїв Одеської області. Співвласниками компанії значаться Геннадій Гаєвий та Вадим Томін, які вклали в фірму по 100 тис. грн.

Популярне: "Очей вже взагалі не видно": Ірина Луценко опублікувала романтичне фото з чоловіком з Одеси

Гаєвий є давнім партнером Авакова по низці українських та закордонних фірм, досі з міністром та його дружиною є співзасновником благодійного фонду ім. Маріанни Авакової. Також Гаєвий та Авакови реєструвалися в сусідніх квартирах у Харкові по вул. Мироносицькій, 22.

До речі, Інна Авакова очолила рейтинг найбагатших дружин міністрів. Річний дохід її склав 57,5 ​​млн грн.