трух

Увечері у вівторок, 27 жовтня, Одеська міська територіальна виборча комісія прийняла всі протоколи районних ТВК і підвела підсумки голосування на виборах міського голови Одеси.

Про це повідомляє Корупція Інфо


Так, за результатами 100% підрахованих протоколів, чинний мер міста Геннадій Труханов набрав 138 тис. 865 голосів з 264 тис. 076, що проголосували.
Його опонент Олександр Боровик набрав 66 тис. 482 голоси, колишній міський голова Едуард Гурвіц – 22 тис. 475 голосів, бізнесмен Сергій Ківалов – 14 тис. 865 голосів.


"Міський виборчком схвалив заяву Труханова з проханням визнати його обраним міським головою та зареєструвала його мером Одеси", – йдеться в повідомленні.


Боровик не визнав поразки на виборах мера Одеси. За даними команди Боровика, за нього віддали голоси 29,6% виборців, а Труханів набрав 48,2% голосів і не перемагає в першому турі. При цьому в штабі кандидата звинуватили чинного мера в тому, що в результаті масових фальсифікацій той "домалював" собі близько 4-5% голосів ".


Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив про те, що результати виборів міського голови в місті Одеса фальсифікують і другий тур має відбутися.