Прокурор Одеської області підписав підозра у вчиненні злочину загиблому чоловікові. Про це на своїй сторінці у Facebook написала екс-міністр юстиції Олена Лукаш, повідомляє Корупція Інфо

"22 вересня 2016 року прокурором Одеської області, старшим радником юстиції, Жученко Олегом Денисовичем підписано підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 294 Кримінального кодексу України (масові заворушення) загиблому Маркіну В'ячеславу Володимировичу, депутату Одеської обласної ради, члену фракції Партії регіонів", – заявлено в повідомленні.У повідомленні зазначено, що з 22 вересня 2016 року Маркін підозрюється наслідком в організації масових заворушень, що супроводжувалися насильством над особами, захопленням і знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням предметів, які використовувалися як зброя, що призвело до загибелі людей.

Депутат Одеської обласної ради В'ячеслав Маркін помер у госпіталі рано вранці 3 травня 2014 року.

"З травня 2014 слідство шукає вину вбитого і через 36 місяців пред'являє йому підозру у скоєнні злочину. Підозра нещодавно принесли додому батькам загиблого", – написала Лукаш.