Головні новини Львова
Подобається

Один із керівників львівського «Беркуту» написав рапорт та втік з України в Росію

03/11/2014     Автор: Яна Романська
Один із керівників львівського «Беркуту» написав рапорт та втік з України в Росію

Один із керівників львівського «Беркуту», майор Сергій Голуб написав рапорт на звільнення та покинув територію України. 

Цю інформацію підтвердила речник ГУ МВС Львівщини Світлана Добровольська.

За її словами, 30 жовтня до ГУ МВС України у Львівській області надійшов рапорт на звільнення від майора Голуба. Рапорт Сергій Голуб передав не особисто.

«Зокрема, в рапорті сказано: «Прошу звільнити мене без моєї присутності у зв’язку із тим, що я знайшов більш оплачувану роботу», – процитувала речниця.

Світлана Добровольська додала, що начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія призначив службову перевірку, яка встановить, де перебуває майор Голуб.

«Після завершення перевірки буде прийнято рішення щодо його подальшого перебування на посаді в органах», – зауважила вона.

Додамо, що за інформацією, яка публікувалася у ЗМІ, свідки по страві підриву бази львівського «Беркуту», який стався 21 лютого і в результаті якого загинуло два працівники спецпідрозділу, вказують на причетність до цього злочину майора Голуба, який на той час був на базі. 

Окрім нього на базі в ніч підриву перебувало ще понад 30 працівників спецпідрозділу, які досі перебувають на своїх посадах і не відсторонені від виконання посадових обов'язків.

Також додамо, що за свідченнями його колег з "Беркуту" Сергій Голуб був лояльним до режиму Януковича та займав проросійську позицію. 

Після початку бойових дій на Донбасі Сергій Голуб деякий час перебував у зоні АТО.

 

Джерело: gal.info