Депутат Київради Юрій Дедовец лобіює інтереси фіктивних власників садово-дачних ділянок на київських Осокорках.

Майнові права на ряд ділянок СДК "Орхідея-3" були отримані в результаті підробки документів колишнім керівництвом кооперативу і чиновниками сетах – держпідприємства, призначеного для організації електронних торгів арештованим майном, повідомив  адвокат Дмитро Овсій.

За інформацією чинного голови кооперативу "Орхідея-3" Раїси Юрченко, рейдерам за допомогою чиновників Київради вдалося зареєструвати на території кооперативу неіснуючі будівлі та перепродати кілька ділянок без відома їх же власників.

Ці дії підпадають по ознаки кримінального правопорушення за ст. 190, ч.4 та ст. 358, ч.4 КК України, повідомляє Овсій. Він також переконаний, що махінаторів довгий час вдається уникати кримінального переслідування, завдяки лобіюванню їх інтересів депутатом Київради Юрієм Дідівці.

На позачергових виборах до Верховної Ради 2014 року Юрій Дедовец балотувався від Радикальної партії Олега Ляшка по 220 округу. У наступному році на місцевих виборах пройшов до Київради за 81 виборчому округу від партії "Батьківщина".

Він також є співзасновником охоронної фірми Global Ex-Forces. За даними "Кіеввласть", помічник Дідівці в Київраді Павло Кікена був директором, а з 30.07.2018 – ліквідатором ТОВ "Міжнародний центр спеціальної підготовки" Альфа-Метал "з філіями в Києві, Болгарії та Російської Федерації. Причому Санкт-Петербурзький офіс компанії розташований за тією ж адресою, що і "Фонд допомоги ветеранам спорту, силових структур і членів їх сімей", неодноразово фігурує в пропагандистських сюжетах російського телебачення з окупованих територій Донбасу, стверджується в публікації.

Партнером в охоронному бізнесі Дідівці фігурує президент Ліги змішаних єдиноборств WWFC Володимир Тесля – колишній співробітник спецпідрозділу МВС "Беркут". Ряд ЗМІ пов'язують його з організацією підставних боїв, работоргівлі та дезертирство з Французького іноземного легіону.