Популярне: «Батьків розстріляли, а дитину втопили живцем»: Жахливе вбивство цілої родини

 

Цю панянку знають усі українці, з її іменем пов’язано безліч скандалів та «незручних» ситуацій. Вона – народний депутат України, співачка, заслужена лікарка, кандидат в президенти, голова комітету ВР з питань охорони здоров’я – Ольга Богомолець, передає Корупція.Інфо

Сьогодні ми розповімо вам про жіночу долю та про коханих чоловіків 51-річної депутатки. А було їх у неї, до слова, четверо.

Перший чоловік Ольги був для неї справжнісіньким принцом, щоправда не на білому коні, а у білому халаті. Богомолець вийшла за нього, коли їй ледь виповнилось 18 років і була впевнена, що він і є той єдиний і неповторний. Однак все склалось інакше: виявилось, що коханий не хоче мати дітей.

Правдами і неправдами, Ольга все ж завагітніла і народила сина. Вагітність і пологи були важкими, а коханий чоловік так і не зумів прийняти свою дитину. Пара розлучилась.

Другим чоловіком депутатки став принц «заморський» – в США Богомолець вдруге вийшла заміж за американця з українським корінням.

Подружжя жило щасливо, незабаром Ольга народила коханому двох доньок – Анну та Катерину. І все було б добре й надалі, якби не з’ясувалось, що коханий – справжній тиран. Він не соромився дітей: лупцював матір прямо у них на очах. Ольга намагалась терпіти, думала, що він зміниться, та час ішов і чоловік ставав все агресивнішим. Терпіння луснуло, Богомолець забрала дітей, пішла від чоловіка і повернулась на батьківщину.

В Україні їй доводилось скрутно – працювала одразу на 3 роботах, аби забезпечити дітей всім необхідним.  

Через деякий час, Богомолець знову вийшла заміж. Що відбувалось у цього подружжя – таємниця, Ольга розповідає лише, що він подарував їй Софійку, за що вона вдячна чоловіку.

Тепер уже жінка залишилась сама з чотирма дітьми, знову працювала з усіх сил. Дуже скоро доля подарувала їй ще одного чоловіка, з яким вони разом і дотепер. На жаль, спільних дітей з Ігорем у них немає, однак, саме з ним Богомолець дізналась, що таке справжнє сімейне щастя.