Скандальний екс-міністр транспорту і зв'язку України Євген Червоненко зробив їдке зауваження українській письменниці Ларисі Ніцой з приводу її зовнішнього вигляду.

Це сталося в ефірі програми "Народ проти" на телеканалі ZIK, під час дебатів Ніцой з кандидатом у президенти Євгеном Мураєвим (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

У процесі дискусії в розмову вирішив втрутитися Червоненко, який почав розхвалювати політика і жорстко розкритикував Ніцой за нібито недотримання протоколу вечірнього дрес-коду.

"Книжки пані Ніцой ніхто не купує. Я іноді цікавлюся, як і протоколом теж. До речі, з відкритими шкарпетками у вечірній час — це проти протоколу ходити у взутті", — висловився одіозний політик.

За Ніцой вирішив заступитися екс-нардеп від "Свободи" Юрій Михальчишин. Він нагадав Червоненку, що той на телебаченні, а не у Версалі. Після цього опонент фамільярно звернувся до націоналіста, запитавши у нього, хто він такий.

"Я — Юрій Михальчишин, а ви хто такий? Ви жінку ображаєте!" — обурився колишній парламентар.

"Я не жінку, я протокол наголошую. Ми ж європейська країна, до Європи йдемо", — з насмішкою відрізав Червоненко.

Сама Ніцой також відреагувала на скандал і опублікувала на своїй сторінці повний запис ефіру з нападками Червоненка.

"Викладаю на пам'ять. У мене були дебати з Мураєвим про Євробачення і мову. І тут свої п'ять копійок вставив Червоненко. Не пузатому дядькові в розтягнутому светрі Червоненку мені вказувати, як вдягатися і що носити. Як все було і чому мене краще не чіпати", — жорстко відповіла вона своєму кривднику в пості.

Варто зазначити, раніше Ніцой і Червоненко влаштували публічну суперечку через українську мову у прямому ефірі. У процесі конфлікту одіозний політик перейшов на образи і обізвав жінку "глибоко хворою".

Окрім того, нещодавно письменниця Лариса Ніцой, пояснила, чому Марув не могла представляти Україну на Євробаченні. 

Вона наголосила, що в час, коли в країні триває війна, ніхто не має права співпрацювати з ворогом – ні влада, ні артисти, ні спортсмени, ні будь-хто інший.

«Під час війни це називається зрадою. Хоча в нас знівельоване це слово, і всі вже з нього сміються. Це влада винна в тому, що почався такий скандал із національним відбором на «Євробачення», – переконана громадська діячка.