384581561

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навіть після того, як президент-диктатор втік із країни, його поплічники продовжують жити у розкоші

Рік тому українці вийшли на Євромайдан, сім місяців, як утік кривавий диктатор. Тим часом, найближчі друзі Януковича за лічені дні до нового скликання Верховної Ради в самому центрі Києва зібралися на таємні перемовини. Що ж змінилось у житті поплічників Януковича за цей час, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Бізнес-центр у самому серці української столиці – після тривалих перемовин виходить Юрій Бойко, який за Януковича був міністром палива та енергетики. Його прізвище навіть стало символом корупції.

Під час революції обіймав посаду першого віце-прем'єр-міністра, а сьогодні пан Бойко переобрався до Верховної Ради, став лідером "Опозиційного блоку", який зібрав рештки поплічників президента-втікача.

Новий парламентар має коштовний "Мерседес", декілька охоронців і джип супроводу. Згодом з того ж бізнес-центру виходять не менш відомі Колесніков та Вілкул. Вілкул за Януковича "правив" Дніпропетровською областю.

Під час Євромайдану був віце-прем'єр-міністром і навіть боровся за прем'єрське крісло. Сьогодні ж Вілкул на кортежі катається Києвом і не зволікає на правила дорожнього руху – затор за старою звичкою зачекає, поки його автівки перетинають подвійну смугу.

Наступного дня Вілкул і Колесніков виходять уже в компанії найбагатшого депутата Верховної Ради Вадима Новинського. Борис Колесніков за Януковича – міністр інфраструктури. Навіть однопартійці дивувалися, як хвацько він вигравав мільярди на підготовці країни до "Євро 2012" Сьогодні він досяг неабиякого успіху. У Колеснікова цілих два новеньких "Мерседеси" S-класу за два з половиною мільйони гривень кожен.

Непогано зараз живеться й голові президентської адміністрації за часів  Януковича Сергію Льовочкіну. У скрутні для країни часи у нього мало не батальйон охорони – два німецькі джипи і третя автівка супроводу. Цікаво, що номерні знаки на машинах Льовочкіна журналісти так не знайшли в базі ДАІ. Тож, після кількаденного спостереження, стає зрозуміло, що друзі Януковича майже через рік після його втечі почуваються добре: обирають найдорожчі автомобілі, винаймають армію охоронців та не зважають на закони і правила. 

Раніше повідомялялося, що дочка Кучми володіє найдорожчою у Великобританії 5-поверховою віллою з бункером.
 

 

Джерело: ТСН