Депутат Верховної Ради від групи "Воля народу" Олександр Онищенко розповів на камеру, як український президент Петро Порошенко передавав деньг і депутатам за голосування.

В ефірі російських ЗМІ він зізнався, що був організатором переговорів по необхідним президенту голосуванням в Раді. "Гроші Порошенко передавав у себе в Адміністрації президента, безпосередньо цим займався його охоронець Федоров", – сказав Онищенко, передає Корупція.Інфо

Також він зазначив, що президенту тільки приносили звіти. "Скільки депутатів, які голосування, після чого в кімнаті, де знаходиться начальник охорони, передавали ці сумки (з грошима)", – уточнив народний обранець.

Також Онищенко повідомив, що президент організував кампанію по дискредитації прем'єра Яценюка. Також він призначив своїх Генерального прокурора і главу СБУ, щоб зміцнити свою владу.

Онищенко заявив, що американські спецслужби самі вийшли на нього. При цьому Порошенко намагався домовитися з ним, і залишити документи в таємниці. Але Онищенко все-таки передав дані в США.