Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна разом зі своїм бойфрендом – французьким тенісистом Гаелем Монфісом – взяла участь у романтичній фотосесії.

Еліна і Гаель, яких називають найкрасивішою парою світового тенісу, приміряли одяг від найкращих українських дизайнерів. Вийшло досить стильно.

Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна вперше розповіла в подробицях про свій роман з Монфісом.“У кінці минулого року після перемоги в Підсумковому турнірі я поїхала святкувати до паризьких друзів. Виставила фото в Інстаграмі, і Гаель написав мені. Ми зустрілися і вже не змогли розлучитися. Це був дивовижний збіг, що ми одночасно опинилися в Парижі, адже я живу зараз у Лондоні, а Гаель, хоч родом із Парижа, але живе в Женеві. Ми обоє приїхали відпочити всього на декілька днів”, — розповіла Світоліна.

За словами української тенісистки, їй легше підтримувати зв’язок із людиною зі світу спорту, ніж з представником іншої сфери.

“Гаель розуміє мене “від і до”, розуміє, з якими труднощами я стикаюся, може підтримати мене, коли потрібно. Адже турніри — це завжди стрес, і, якщо неправильно підійти до людини, можна ще більше її “накрутити”, а не допомогти. Ми найчастіше беремо участь в одних і тих же змаганнях і багато подорожуємо разом. Тому що чекати другу половинку з нескінченних поїздок дуже складно, особливо з огляду на те, що тенісний сезон — найдовший у спорті: ми граємо з січня по кінець жовтня, буквально щотижня”, — зазначила Еліна.