У Сан-Франциско натовп штурмував в'язницю, винес насильника і кинув його у вольєр з крокодилами. У місті Сан-Франциско-Іхуатлан, штат Оахака, Мексика, натовп жорстоко розправилася з молодим чоловіком, якого підозрювали в зґвалтуванні дівчини, передає Корупція.Інфо

Злочинця жбурнули у вольєр з голодними крокодилами. Про це написало видання "Лента.ру" з посиланням на Newsweek. 

Повідомляється, що двадцятирічного хлопця затримали, так як підозрювали, що він гвалтівник, що зганьбив кількох жінок. Одну з потерпілих він навіть намагався задушити, коли та почала кричати і пручатися. 

Після того, як поліцейські взяли молодого чоловіка під арешт, біля в'язниці зібралася юрба місцевих жителів. Вони були обурені вчинком насильника. В кінцевому підсумку натовп увірвався в будівлю в'язниці, витягл хлопця з-за ґрат і почал бити. Поліцейські нічого не змогли зробити. 

Городяни принесли звинуваченого в зоопарк. Там його повністю роздягнули, в черговий раз побили, після чого закинули в вольєр з двома голодними крокодилами. 

Популярне: В Україні введуть податкову знижку для батьків: Що  потрібно знати

Слід зазначити, що в кінцевому підсумку хлопця врятували співробітники поліції. Ґвалтівник отримав дуже важкі травми. Зараз він лежить у реанімації, не приходячи до тями. Біля дверей його палати виставили охорону на випадок, якщо розлючений натовп знову вирішить поквитатися зі злочинцем. 

До речі, Державна прикордонна служба Укріани в свято 1 квітня опублікувала новина, в якій йдеться про нові методи контролю кордону. Незабаром у службових собак, які працюють на кордоні, можуть з'явитися нові колеги – крокодили Нілу.