Президент України Володимир Зеленський підписав 8 розпоряджень про звільнення голів районних державних адміністрацій. 

Про це повідомляється на сайті Глави Держави.

Згідно з розпорядженням №228/2019-рп звільнено Дунайчука Валерія Савовича з посади голови Камінь-Каширської районної державної адміністрації Волинської області у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України.

Звільнено Іванюченка Сергія Івановича з посади голови Білокуракинської районної державної адміністрації Луганської області та Чехуту Наталю Василівну з посади голови Кремінської районної державної адміністрації Луганської області. Розпорядження про це опубліковані під номерами №229/2019-рп і №230/2019-рп відповідно.

Також звільнено Дзюбу Ігоря Анатолійовича з посади голови Марківської районної державної адміністрації Луганської області відповідно до розпорядження №231/2019-рп.

Сергієнка Віктора Валентиновича звільнено з посади голови Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області згідно з розпорядженням №232/2019-рп.

Іванова Олександра Миколайовича – з посади голови Троїцької районної державної адміністрації Луганської області згідно з розпорядженням №233/2019-рп.

Зубрицького Василя Богдановича – з посади голови Стрийської районної державної адміністрації Львівської області відповідно до розпорядження №234/2019-рп.

Сукача Василя Олександровича – з посади голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області згідно з розпорядженням №235/2019-рп.