Голова депутатської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія виключає кадрові ротації в уряді до осені.

“Станом на зараз мій прогноз, що до осені не буде жодних кадрових змін у міністерствах. Може, будуть якісь кадрові зміни на великих підприємствах, але “міністерських” я не передбачаю”, – сказав Арахамія на брифінгу у вівторок.

Водночас він нагадав, що призначення нових міністрів економіки, інфраструктури та охорони здоров’я може відбутися в четвер.

Як повідомлялося, під час позачергового засідання у вівторок Верховна Рада відправила міністра економіки Ігоря Петрашка, міністра інфраструктури Владислава Криклія та міністра охорони здоров’я Максима Степанова у відставку.

Перші двоє були звільнені за власним бажанням, тоді як главу МОЗ відправили у відставку за поданням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Відмітимо, кандидатуру заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка на посаду міністра охорони здоров’я Верховна Рада розглядатиме у четвер на черговому пленарному засіданні.

Арахамія розповів, що ВР ще визначиться, завтра чи післязавтра голосуватимуть кадрові питання щодо призначення трьох нових міністрів замість звільнених сьогодні. Голосування відбудеться у рамках чергового пленарного засідання парламенту. Проте більш ймовірно, що кадрові питання розглядатимуться у четвер.

Говорячи про кандидатуру Ляшка на посаду міністра охорони здоров’я, Арахамія сказав, що “ми ще не рахували (кількість голосів – УНІАН), їх достатньо, щоб подати кандидатуру Ляшка. Для цього потрібно всього 170 голосів, і ми вчора їх легко назбирали. Я думаю, що 240 голосів ми зберемо”.

Говорячи про відставку Степанова, Арахамія заявив, що він поніс політичну відповідальність. “Ми майже остання країна щодо вакцинації зараз”, – зазначив він.