Володимир Зеленський пишається тим, що вони з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом називають один одного другом. Український лідер наголосив, як добре мати надійного сусіда, навіть якщо спільний кордон – ціле море.

Про це президент України написав у своєму Телеграмі.

Зеленський зауважив, що “Туреччина стрімко рухається вперед і мотивує розвиватися та використовувати всі можливості для комфортного життя людей”.

Український лідер розповів, що спілкувався у Стамбулі зі своїм турецьким колегою 2 години замість запланованих 60 хвилин.

“Пишаюся, що ми називаємо один одного другом”, – підсумував Зеленський.

За словами Президента України, “Туреччина підтримує суверенітет і територіальну цілісність України та готова долучитися до Кримської платформи”. Таку позицію Зеленський назвав важливим сигналом, що “дії Росії – виклик і для країн Чорноморського регіону”.

Український лідер зауважив, що Анкара зацікавлена у “сильній незалежній Україні в межах кордонів, що визнані у світі”.

“Співпраця наших країн з точкової впевнено переросла в масштабну. Результати та перспективи спільної роботи ми обговорили на 9-му засіданні Стратегічної ради високого рівня”, – зауважив Зеленський.

Український лідер також звернув увагу, що “нинішні результати економічної співпраці – не межа наших планів”.

“Є всі можливості товарообіг в обсязі 5 мільярдів доларів збільшити вдвічі. Цьому зможе сприяти підписання Угоди про вільну торгівлю”, – наголосив Зеленський.

Український президент також виокремив “гуманітарний проєкт з будівництва 500 квартир для кримських татар у кількох українських містах”.

Зеленський запевнив, що “наші партнери долучаються до втілення багатьох інфраструктурних проєктів в Україні”. Турецький досвід “додає українському “Великому будівництву” швидкості та якості”.

“І наостанок скажу: можливості для поглиблення українсько-турецької співпраці – широкі, бажання їх втілити – рішуче та взаємне”, – підсумував Зеленський.

Зазначимо, що Президент Володимир Зеленський прибув 10 квітня з робочим візитом до Туреччини.

На зустрічі тет-а-тет сторони обговорили ситуацію на сході України, Кримську платформу і двостороннє співробітництво.

За головування двох президентів відбулося Дев’яте засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою Республікою. За його результатами було підписано спільну декларацію.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.