Відомий молдавський виконавець Дан Балан, який був тренером в українському талант-шоу “Голос країни” і якому приписують бурхливий роман з не менш відомою співачкою Тіною Кароль, розповів що інколи згадує про таємничу Таню, щоправда, яку саме, артист так і не зізнався.

Відповідний ролик з артистом оприлюднили в соцмеережі Instagram.

Так, на ньому Балан зізнався, що коли чує легендарну пісню Михайла Шуфутинського “Танька малолетка”, то одразу пригадує дівчину на ім’я Таня.

“Танька, малолетка на переднем плане. Ось це нагадує мені, скільки мені тоді було, 18 нібито, Таню… на передньому плані. Через що я пройшов. Так, Кривий Ріг – це те місто, яке є найдовшим”, – сказав артист, не роз’яснивши більше жодних деталей.

Зокрема, фанати припускають, що це можливо було його перше кохання, або співачка Тані Вандер, з якою Дан записав хіт “Lendo Calendo”.

Дан Балан і Тіна Кароль – одна з найяскравіших і найбільш непередбачуваних пар українського шоу-бізнесу. Ходять чутки, що вони разом вже досить давно, хоча довгий час ретельно приховували свої стосунки. Фанати навіть встигли створити спільний Instagram-аккаунт для зіркової пари, який отримав назву “Між ними хімія…”.