ЗСУ таки дотиснули — у російському Бєлгороді запропонували розпочати евакуацію. Цей рік вже став роком гучних відповідей на обстріли України. Близькі до кордонів міста РФ відчувають те саме, що відчувають українці. І це тільки початок. За заявою губернатора В’ячеслава Гладкова,  через обстріли та паніку окупантів переселять у міста Старий Оскол та Губкін. 

«Бачу кілька звернень у соціальних мережах, де пишуть: «Нам страшно, допоможіть нам виїхати у безпечне місце». Звісно, допоможемо! Вже кілька сімей перевезли», — сказав Гладков.

Губернатор В’ячеслав Гладков пообіцяв, що охочі евакуюватися будуть у «досить комфортних умовах, у теплих та безпечних номерах». Важливо відзначити, що останніми днями активний обстріл військових об’єктів у місті та області. Окупанти відчувають на собі всі прикраси цієї війни, яку самі ж почали.

Як відомо, Старий Оскол знаходиться за 141 км від Бєлгорода, а Губкін — за 118 км.

Зазначимо, що вночі 5 січня у РФ знову було неспокійно. Губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков заявив, що у місті «прильоти». Внаслідок яких відомо про двох постраждалих. Також руйнування зазнали будинків та автомобілів.

«У місті є пошкодження в житловому секторі. Внаслідок вибуху снаряда поряд із багатоквартирним будинком вибито вікна у кількох квартирах, пошкоджено понад 30 автомобілів. У Білгородському районі в домоволодінні пошкоджено покрівлю та посічено автомобіль», — написав він.

Нагадаємо, раніше в російському Білгороді близько 600 людей евакуювали через виявлення боєприпасу, який не розірвався.

Про евакуацію оголосив губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков у Telegram

За даними губернатора, снаряд було виявлено на вулиці Червоноармійській у західній частині міста. У зв’язку з цим було ухвалено рішення про евакуацію всіх мешканців у радіусі 500 метрів. Людям пропонують виїхати до пунктів тимчасового розміщення.