Детективи НАБУ і прокурори САП вручили підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову у справі про заволодіння майном Нацгвардії.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

“НАБУ і САП повідомили заступнику голови Офісу президента України про підозру в причетності до надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі про заволодіння 81 млн грн Нацгвардії. Він є третім підозрюваним у скоєнні вказаного злочину”, – сказано в повідомленні НАБУ.

Раніше повідомлялося, що в.о. глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук підписав підозру заступникові голови Офісу президента Олегу Татарову.

Детективів НАБУ і прокурорів САП, які прийшли в офіс Президента, щоб вручити підозру заступнику голови ОП Олегу Татарову, не пустили в адмінбудівлю.

Про це написав у своєму Тelegram-каналі народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко.

“За даними моїх джерел, детективи НАБУ і прокурори САП прийшли в офіс Президента вручити підозру Татарову і провести обшук на його робочому місці. І … їх не пустили в будівлю Офісу Президента. Стежимо за розвитком подій”, – написав Гончаренко.

Також заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов прокоментував інформацію про підготовку підозри Олегу Татарову. Зокрема, він вважає, що дана ситуація нагадує зведення особистих рахунків.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Кримінально-процесуальний кодекс – це не посібник з PR, а будь-які дії органів досудового розслідування і процесуального контролю повинні відповідати закону і не створювати враження зведення особистих рахунків між певними людьми”, – пише Смирнов.